Apartamenty MoreLove - od Eko-Park

 
Apartamenty Morelove tworzą kompleks eleganckich, miejskich willi zlokalizowanych w jednej z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa, Woli Justowskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie płynie rzeka Rudawa, a tuż obok znajduje się Park Decjusza, Ogród Zoologiczny i malowniczy Las Wolski. Zwolennicy natury będą zadowoleni z wszechotaczającej zieleni i kameralnej atmosfery, jaka roztacza się w okolicy.

Lubisz spędzać aktywnie czas? Wybierając Apartamenty Morelove zyskasz nieograniczony dostęp do dwóch kompleksów fitness: jednego wewnątrz budynku, drugiego na świeżym powietrzu. Tuż za furtką zaczynają się piękne tarasy, które zachęcają do spacerów, nordic walkingu i jazdy na rowerze.


Prestiż

Swą nazwę dzielnica wzięła od imienia dawnego właściciela – Justusa Ludwika Decjusza, dyplomaty i sekretarza Zygmunta I Starego, którego renesansowy dwór do dziś można podziwiać w bliskim sąsiedztwie naszych willi. Z góry na Wolę spoglądają 2 malownicze kopce: Piłsudskiego i Kościuszki toteż najbliższe okolice Rudawy znajdują uznanie koneserów nieruchomości od lat.

Ponadto komfort przyszłych mieszkańców zapewni podziemny parking, sala zabaw, zewnętrzy plac zabaw dla dzieci, portiernia oraz zewnętrzne oświetlenia.
Masz pytania? Umów się na spotkanie już dziś!Zapraszamy


Ekopark – biuro sprzedaży
Ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków
+48 12 639 57 00


sprzedaz@ekopark.pl
Godziny otwarcia:
pon-pt: 09:00 - 17:00
Firma: Apartamenty MoreLove - od Eko-Park

Telefon: +48 ** *** ** ** Pokaż numer

WWW: morelove4.pl/

Kategorie:
Budowa, Dom, Ogród, Budownictwo, Deweloperzy
Obszar działania:
Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
X Zamknij