Osiedle 7 Życzeń (od Ekopark)

 
Osiedle 7 Życzeń, to nowoczesny kompleks willi miejskich, powstający z myślą o ludziach pragnących zaznać odrobiny luksusu. Nasze osiedle położone jest pomiędzy ulicą Stawową, a Sosnowiecką w Bronowicach Wielkich.

Uwagę przyciąga niebanalna architektura budynków doskonale wpisująca się w sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej. Na elewacjach budynków dominują odcienie ciepłej bieli, szarości drewna calvados i antracytu. Zainteresowanie zwracają również duże przeszklenia, które są gwarancją jasnych i doświetlonych mieszkań.

Tereny wspólne będą przez Inwestora oryginalnie zaaranżowane. Nie zabraknie dużej ilości drzew i roślin ozdobnych. Całości dopełni ciekawie rozmieszczone oświetlenie oraz ogrodzony i bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

UWAGA! Ceny mieszkań już od 220 750 PLN.

Wszystko pod ręką
W odległości kilku minut spacerem znajdują się 2 przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, supermarket sieci Kefirek i 2 przystanki MPK. Niecały kilometr dalej Bronowice Wielkie mają do zaoferowania wiele punktów handlowych i usługowych. Z Osiedla 7 Życzeń szybko, bo zaledwie w kilka minut jazdy samochodem, dostaniemy się do Galerii Bronowice, IKEI, Makro czy Futura Parku.

Wysoki standard wykończenia i bezpieczeństwo
W trosce o bezpieczeństwo na osiedlu, teren inwestycji zostanie ogrodzony, a części wspólne budynków w tym kondygnacja podziemna, na której będą znajdować się miejsca postojowe i komórki lokatorskie, zostaną wyposażone w instalacje alarmowe.

Wszystkie mieszkania i apartamenty posiadają duże tarasy, a mieszkańcom parterów przypadną indywidualnie wygrodzone, duże ogródki z estetycznie wyglądającymi balustradami i klimatycznym oświetleniem. Ponadto budynki zostały wyposażone w windy komunikujące kondygnacje mieszkalne z podziemną, co jest dużym udogodnieniem dla ludzi starszych, niepełnosprawnych i rodzin z małymi dziećmi.

Po więcej informacji zapraszamy na http://osiedle7zyczen.pl/


EKO-PARK
ul. Armii Krajowej 19
30-150 Kraków
+48 12 639 57 00
sprzedaz@ekopark.pl
pn - pt: 09:00 - 17:00
Firma: Osiedle 7 Życzeń (od Ekopark)

Telefon: +48 ** *** ** ** Pokaż numer

WWW: osiedle7zyczen.pl/

Kategorie:
Budowa, Dom, Ogród, Budownictwo, Deweloperzy, Pozostałe
Obszar działania:
Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie, Podlaskie, Pomorskie, Śląskie, Świętokrzyskie, Warmińsko-mazurskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie
X Zamknij