Szkolenia BHP - Bezpiecznie w Pracy Katarzyna Kwiatkowska

 
Działamy jako firma BHP oferująca pełny katalog szkoleń BHP skierowanych zarówno do pracodawców, jak i pracowników. Prowadzimy kompleksową opiekę BHP nad podmiotami, które w świetle prawa są zobowiązane do dbania o odpowiedni poziom wiedzy swojej i swoich pracowników na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki naszej profesjonalnej kadrze zyskasz pewność, że w Twoim miejscu pracy zawsze będzie zapewniona odpowiednia opieka nad standardami BHP. Wzmocnimy świadomość jak zapobiegać wszelkim zagrożeniom w codziennych działaniach Twojej kadry.

Zgodnie z Kodeksem Pracy, każda polska firma zobowiązana jest do przeszkolenia swoich pracowników pod kątem wiedzy oraz kwalifikacji odnośnie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Niezwykle ważne jest, aby każdy pracownik oraz jego pracodawcy mieli świadomość, jakie zagrożenia mogą wystąpić w trakcie codziennego dnia pracy. Dlatego organizujemy szkolenia BHP, które wyróżnia pełen profesjonalizm. Przekazujemy niezbędną wiedzę pracownikom i pracodawcom.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi BHP obejmujące szkolenia wstępne i okresowe. Organizujemy także wszelkie niezbędne zajęcia przygotowujące pracowników do wykonywania swoich obowiązków w sposób zgodny z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy. Działamy w mieście Warszawa, ale do współpracy zapraszamy także firmy z okolic.

Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.


Katarzyna Kwiatkowska
Specjalista ds. Bhp
Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej
05-806 Nowa Wieś
ul. Brzozowa 79a
tel: 530 111 555
e-mail: bhpbrzozowa@gmail.com
strona www: www.bhp-szkolenia.info.pl
Firma: Szkolenia BHP - Bezpiecznie w Pracy Katarzyna Kwiatkowska

Telefon: 530-***-*** Pokaż numer

WWW: www.bhp-szkolenia.in fo.pl

Kategorie:
BHP, Edukacja, Szkolenia, Kursy, szkolenia
Obszar działania:
Mazowieckie
X Zamknij